Õpilaskodu ja õppehoone

valmimist toetab

 

 

Sepri www 175x207

simlab logo

Nordplus Junior RGB EN

 

Euroopa päevale pühendatud VIKK-akadeemia oli meil külas muusik Ruslan Trochynskyi. Kohtumine ukraina/eesti muusikuga oli meeleolukas. Ta on hea suhtleja ja jutustaja ning aeg teda kuulates lausa lendas. Ta mõjus väga inspireerivalt. Kohtumisel rääkis Ruslan enda muusikutee algusest ja sellest, kuidas ta oma bändiga Ukrainas noorte hulgas aitas populariseerida rahvamuusikat ja rahvariideid. Seda Viljandi Pärimusmuusikafestivalil nähtu ja kogetu põhjal. Väga meeldiv oli kuulata nii ehedat inimesest.

16. mail toimusid Tartu Kutsehariduskeskus tänavakorvpalli võistlused, kus osales kokku kuus võistkonda: Tartu Kutsehariduskeskus, Rakvere Ametikool, Viljandi Kutseõppekeskus, Luua Metsanduskool, Tallinna Ehituskool ja Tallinna Teeninduskool. 

Viljandi Kutseõppekeskuse noormehed tulid pingelises võistluses hõbemedalile. Palju õnne ning suur aitäh võitjatele: Jaan-Sulev Öpik, Stevo Sangernebo, Janar Roosmann ja Heimar Vaht. 

Loe võistluse kohta lisaks: http://www.ekksl.ee/3x3-tanavakoss-16-mai-tartus/

3.-4. mail toimunud kutsemeistrivõistlusel „Noor Meister 2018“ sai kokaeriala õpilane Sandra Ilmjärv pagarite kutsevõistlustel II koha ja  Sasha Võsa tuli teiseks elektrike kutsevõistlusel. Õnnitlused hea tulemuse puhul, tunnustus juhendajatele pagarieriala õpetaja Imbi Põrk ja elektrieriala õpetaja Toomas Lükk.

Sellel aastal panid 31 võistlusalal enda teadmised proovile ligi 300 võistlejat. Nii selgusid Eesti parimad noored meistrid, kes lähevad Eestit esindama rahvusvahelistele võistlustele EuroSkills ja WorldSkills.

Viljandi Kutseõppekeskusest osales Noorel Meistril kümme õpilast kaheksal kutsealal:
Egle Vestrik veebidisainer
Sandra Ilmjärv pagar 
Gerhard Gering ehituspuusepp
Roger Kõiv ehituspuusepp
Riho Hurt müürsepp
Sasha Võsa elektrik
Kelly Vahtra plaatija
Elin Matikainen ehitusviimistleja
Sten Soolo keevitaja
Olle Niit keevitaja


Näituste Messikeskuses tutvustasid meie kooli Markus Prosolkov, Enrike Niin ja Valdis Jõgi. Puidu töötuba viis läbi Helen Roosileht.

Suur tänu osalejatele ja õpilasi juhendanud õpetajatele: Imbi Põrk, Toomas Lükk, Kait Aidnik, Aule Sulaoja, Kalmer Lind, Jaan Moor, Ülvi Paas ja Albert Ustimenko.

Suur aitäh Teile!