Õpilaskodu ja õppehoone

valmimist toetab

 

 

Sepri www 175x207

simlab logo

Nordplus Junior RGB EN

 

15. veebruaril lõppes Sürgavere sariturniir.

5 kuud väldanud sarjas tuli Vana-Võidu meeskond 8. kohale.

Uudiseid kajastas ka maakonnaleht Sakala:

http://www.sakala.ajaleht.ee/2703662/surgavere-sarja-voitsid-kohalikud

Vana-Võidu meeskonda kuulusid:

Villu Kangro, Ady Anijärv, Marko Liiva, Tarmo Taresaar, Aivo Netšajev, Raido Rüütel, Kristjan Gerassimov, Rain Liivoja, Kristo Ots

19. veebruaril toimus Vana-Võidus Eesti Kutsekoolispordi Liidu meistrivõistlused.

Poiste võrkpalli 2. Liiga A alagrupi mängudes võitis meie kooli võistkond kõik geimid ning pääses võitudega Haapsalu KHK ja Tallinna LMK üle finaali.

Võistluste finaalmängud toimuvad samuti Vana-Võidus.

21. veeb oli meie kooli töötajate võrkpallivõistkond kutsutud külla Lahmusele, kus mängiti sõpruskohtumine võõrustajatega.

21. veebruaril saatis Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool teele 37 noort spetsialisti neljal erineval erialal.

Koka eriala keskhariduse baasil:

Andra      Hämälainen

Krista      Pung

Birgit       Põder

Sirli         Saksniit

Kadri       Uuspalu

Koka eriala põhihariduse baasil:

Reelika Berzin

Minni Janson

Jaanika Kidra

Jaanika Lembavere

Kevin Madisson

Merilin Meerits

D.R.

Mikk Sillamaa

Maarja Soots

Germo Tauts

Maie Teearu

Müügikorraldaja eriala keskhariduse baasil:

Hilen Kivisaar

Triin Maksimova

Margot Park

Maire Pettai

Taimi Saarmann

Autotehniku eriala põhikooli baasil:

Taimo All

Karl Jegi

Karl Kask

Arno Keskküla

Siim Lepik

Aivo Netšajev

Kristo Reikop

Romet Rohilaht

Henry Siim

Sandra Tipp

Arvuti ja arvutivõrkude eriala põhihariduse baasil:

Eduard Boldõr

Sander Juurik

Enar Kirikall

Mart Lang

Kevin Lee

Valdo Müllär

Elis Tannenberg

Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool tänab meeldiva koostöö eest kõiki lõpetajaid, nende vanemaid, õpetajaid ja grupijuhendajaid!

Fotod aktusest asuvad galeriis aadressil:

http://vykk.vil.ee/galerii/index.php/L-puaktus-veebruaris-2014

21. veebruaril kogunes koolipere aulasse lähenevat vabariigi aastapäeva tähistama.

Nagu traditsiooniks kujunenud, tunnustatakse vabariigi sünnipäeva aktusel eelkõige tublimaid ja koolielus rõõmu toovaid tegemisi ja tegijaid.

Kooliperet oli tervitama tulnud Viljandi vallavanem Ene Saar. Muusikalise etteastega rõõmustasid Kristjan Siiman ning koolibändi juhendaja Henri Lohk.

Aktusel tutvustati Noorel Meistril võistlejaid ja nende juhendajaid.

7.-8. märtsil toimuval kutsemeisterlikkuse võitlusel astuvad võistlustulle järgmised õpilased:

Kristo Kalso (ehituspuusepp), Richard Lust (ehituspuusepp), Kristjan Kuntus (ehitusviimistleja), Virgo Ernesaks (müürsepp), Mihkel Mäerand (plaatija), Raivo Miller (elektrik), Hans Erik Puusep (lukksepp), Katre Ojaste (kokk), Roger Ote (infotehnoloog), Rasmus Tammets (infotehnoloog).

Võistlejaid juhendavad õpetajad Kalmer Lind, Kait Aidnik, Jaan Moor, Rein Ölluk, Juhan Lehemets, Tiina Tambet ja Ott Kukk.

Toodi välja I ja II õppeperioodi iga eriala parimad, kes sõidavad 13. märtsil Tallinnasse õppereisile.

Nendeks on:

Kristjan Kuntus EV11

Martin Mäemees EÜ11

Richard Lust EP11

Janar Kiik EP13

Roger Ote AV11

Janno Sarikas AV12

Allan Mill KEO13

Kaidi Korn KEO13

Taimo All AUT10

Janne Jürima EV12

Kristel Aasa K13

Riin Joosing K12

Rait Sõmer AUT11

Urmo Lipand AM11

Reio Sild AM12

Rait Press VA11

Raimond Juhanson VA12

Kuldar Hallika AP13

Martin Metste AP13

Marianne Jakobson ELa11

Valdo Sinisalu E13

Hans Erik Puusep KT11

Meelis Järve KT12

Teenindusosakonna juht Tiina Tambet tunnustas detsembris toimunud piparkookide valmistamise konkursi "Maitsvaim piparkook" võitjaid ning 27. jaanuaril toimunud koolisisese kokkade kutsevõistluse võitjaid

"Maitsavaim piparkook 2013" võitjad:

1. koht - Helerin Türkson

2. koht - Signe Saar

3.-4. koht Kadri Gering ja Daiana Sillard

"VÜKK Meister 2014" esimene võistlus - kokkade kutsevõistlus "Kokakunst Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis 2014"

1. koht - Katrin Bitšuk

2. koht - Merit Leius

Mõlemad sõidavad kooli esindama 13.-14.03 Kuressaarde kutsevõistlusele "Kokakunst Kuressaares 2014".

Kodanikupäeval kuulutati välja esseekonkurss „Ilmvõimatu“, 16 laekunud tööde seast tegi žürii järgmise valiku:

1. koht - Cerly Koks

2. koht Edvin Ast

3. koht Janar Sarikas

Autoeriala juht Jaan Mätas ning keevituse eriala õpetaja Albert Ustimenko tunnustasid ülekoolilise keevitajate võistluse parimaid.

Nendeks olid:

1. koht - Risto Järveküla KEO13
2. koht - Hans Erik Puusep KT11
3. koht - Gregor Kaljuste KEO13
4. koht - Hans Säälik POK13