Õpilaskodu ja õppehoone

valmimist toetab

 

 

Sepri www 175x207

simlab logo

Nordplus Junior RGB EN

 

20. novembril kell 14.00 on K10 õppegrupi õpilane Jaanika Lembavere koos oma juhendajaga oodatud Tallinnasse Sokos hotelli stipendiaatide autasustamisele.

 

Hotelli- ja toitlustuserialade ametiväärtustamise raames otsustas EHRL-i juhatus panna välja stipendiumid, väärtuses 155 EUR õpilase kohta, EHRL-i kaasliikmete kutseõppeasutuste õpilastele, kes õpivad hotelli- või toitlustuserialadel ning vastavad statuudis toodud kriteeriumitele. 

 

Kriteeriumid olid järgmised:

 

Stipendiumi saaja on kogu õppeprogrammist vähemalt ühe aasta oma erialal õppinud.

Stipendiumi saajal on olnud hea õppeedukus (neljad-viied nii eriala kui üldainetes) kogu õppeaasta vältel.

Stipendiumi saajal on arenenud distsipliinitunne: ta ei hiline ega puudu põhjuseta ning teeb oma tööd õigeaegselt ära.

Stipendiumi saajal on arenenud omaalgatus, ta osaleb ürituste organiseerimisel, tunneb süvendatud huvi eriala vastu, loeb erialast kirjandust, käib messidel, kutsevõistlustel ja presentatsioonidel.

Stipendiumi saaja peab olema läbinud õppeplaaniga ettenähtud praktikad EHRL-i liikmeshotellis ja praktikahinnangud näitavad, et ta on omandanud teatud tööoskused ja ta suhtub oma töösse tõsiselt, lisada tuleb praktikaaruanne.

 

Meie kooli õpilastest hinnati stipendiumi vääriliseks Jaanika Lembavere.

 

Palju õnne Jaanikale ja tema õpetajatele!

31.10 -01.11.2013 Tallinnas Toidumessi raames toimunud kelnerite ja ettekandjate võistlusel „Noor Teenindaja 2013“ osales meie kooli koka eriala õpilane Katre Ojaste.

 

Katre lõpetas üldkokkuvõttes neljanda kohaga, pronksmedalist lahutas teda vaid 0,5 punkti. Katre sai eriauhinna „Säravaim Teenindaja“ ja eksklusiivse kinkekomplekti Badoitilt. 

 

Palju õnne Katrele ja tema juhendaja Tiina Tambetile!

 

Pikem ülevaade Katre ülesastumisest võistlusel "Noor Teenindaja 2013" ilmub detsembri Koolilehes.

06.11 toimus Suure-Jaanis Viljandi maakonna 10.-12. klassi poiste turniir võrkpallis.

 

Põnevad mängud lõppesid kokkuvõttes meie poiste võiduga. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Kristjan Gerassimov.

 

Meie kool on sellel aastal maakonna meister nii korvpallis, kui võrkpallis.

 

Meeskonda kuulusid:

 

Kristjan Gerassimov

Kristo Ots

Kristjan Raudlepp

Rain Liivoja

Juss Vahar

Taavi Saar

Ants Arukask

Aivo Netšajev

Deivis Tihovski

 

Treener:

Anneli Taresaar