Sündmus

Rahvusvaheline muusikapäev, kontsert aatriumis 01 - 01. Okt Huvitegevus

1. oktoobril tähistatakse Rahvusvahelist muusikapäeva. Sel päeval on aatriumis kontsert kell 11.00-11.30 . Kontserdil esinevad Marieta Mõttus-Asson (vokaal), Henri Lohk (kitarr) ja Jürgen Järvpõld (klaver). Kontsert toimub Eesti Muusikanõukogu korraldatava Rahvusvahelise Muusikapäeva kontserdiprogrammi raames*.

1. oktoobrist on võimalik koolimaja fuajees näha näitust "Klassikud" Eino Tambergi, Veljo Tormise ja Arvo Pärdi elust ning loomingust.

 

*Eesti Muusikanõukogu korraldab Rahvusvahelise Muusikapäeva puhul 1. oktoobril üle Eestilist kontserdiprogrammi juba kuuendat aastat. Projekti missiooniks on muusikakultuuri propageerimine ning muusika hariduse ja muusiku elukutse tutvustamine. Kõik kontserdipaigad ning muusikud panustavad programmi vabatahtlikkuse alusel. Seega toimuvad ka kõik kontserdid külastajatele tasuta. Päev on täis üllatusi ja elavat muusikat võib 1. oktoobril kohata ka seal, kus seda oodata ei oskaks. Muusikapäeval toimub üle Eesti enam kui 150 tasuta kontserti ning need on jaotatud avalikeks ning asutusesisesteks kontsertideks.