Huvitegevused

Huvitegevus rikastab koolielu, laiendab õpilaste silmaringi ning täiendab koolitundides saadud teadmisi ja oskusi.


Huvitegevus võimaldab avastada ja arendada oma anded ja huvisid ning toetada nende väljakujunemist. Koolil on võimalus läheneda igale õpilasele personaalselt ja leida üles just see, milles keegi andekas on. Lisaks pakub huvialaga tegelemine eduelamust, arendab loovust ja sotsiaalseid oskuseid.

Viljandi Kutseõppekeskuse huvitegevuses osalemine toetab lisaks üldpädevuste arendamisele ka õppurite erialast arengut. Kool ja huviringid soodustavad koostööoskuste, kohusetundlikkuse, töökuse ning aktiivsuse väljakujunemist.

Eriti suur väärtus on õppijate poolt korraldatud sündmustel. Neid tegemisi veab kooli õpilasesindus.

Huviringide tegevus toimub üldjuhul oktoobrist maini. Rohkem infot huviringide kohta saab huvijuhilt, ringijuhendajatelt ning kooli koduleheküljelt (vaata allapoole).

Vibusport

Toimumispäevad: esmaspäev, neljapäev

Koolitaja: Tiit Heinsalu

Ruum: võimla

Vibusport on individuaalne spordiala, kus on oluline keskendumisvõime ja tahtejõud. Lisaks pakub see ka füüsilist koormust ning põnevaid võistlusmomente. Huviringi üheks eesmärgiks on osaleda veebruaris-märtsis toimuvatel Eesti meistrivõistlustel ja karikavõistlustel. Eelnev kogemus vibuspordiga ei ole oluline. Oodatud on kõik huvilised.

Ringitunnid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18.00-19.30 Tiit Heinsalu juhendamisel. Treeningtunnid toimuvad võimlas. Rohkem infot huviringi kohta saab kirjutades tiit.heinsalu@gmail.com.