Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö VIKK akadeemia Kutsevõistlused Huvitegevus Eelkutseõpe Messid Spordisündmused

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
2018/2019(53)


Lastevanemate päev kutsekeskharidust omandama asunud noorte vanematele.

Vanematel on võimalus kell 12 - 15 tutvuda kooliga, kus nende noored õppima asusid, vadata üle õpilaskodu, toidutuba, võimla, töökojad. Kohal on õppeosakondade juhid, juhtõpetajad, grupijuhendajad. Kõik me oleme avatud küsimustele, ettepanekutele.

Kell 15 on kõik oodatud infotundi. Selgitame vanematele, kuidas kasutada seadusega antud võimalusi tasuta toitlustusele, bussisõidule, kuidas hangime vajalikud tööriided jms.

Osalemisest palume hiljemalt 4. septembril grupijuhendajatele teada anda.

Sulge

Külas on noored vilistlased Andreas Siimon ja Diana Mogiš. Andreas (22) on OÜ Anweb omanik. Kuid rohkem teatakse teda kui meelelahutuskeskuse Castle Escape eestvedajat. Diana (25) õppis kokaks ning käis ka välispraktikal Türgis. Kooliajal sportlikust ja aktiivseks tüdrukust on tänaseks saanud personaaltreener ja toitumisnõustaja. 

 

VIKK akadeemia on kohtumiste sari, mille raames räägivad oma tegevusega ühiskonnas innustavaks eeskujuks olevad inimesed lugusid endast ning sündmustest, mis on nende elu põhjalikult mõjutanud ja mis muutsid neid inimesteks, kellena me neid praegu tunneme ja hindame. Igal kohtumisel on teema lähtudes kalendri tähtpäevadest või teemanädalatest. VIKK akadeemia eesmärk on rikastada kooliprogrammi nii teemade kui kõnelejatega ning muuta see loomulikuks traditsiooniks niiviisi rikastades kooliprogrammi.

SulgeAlgab kogunemisega kell 12.45 kooli peamaja ees õues. Sündmus lõppeb kell 16.30 Viljandi Avatud Noortetoas. Tagasi Vana-Võitu saab kooli bussiga või Viljandi bussijaamast maakonna liinibussiga kell 17.15.

Sulge


1. oktoobril tähistatakse Rahvusvahelist muusikapäeva. Sel päeval on aatriumis kontsert kell 11.00-11.30 . Kontserdil esinevad Marieta Mõttus-Asson (vokaal), Henri Lohk (kitarr) ja Jürgen Järvpõld (klaver). Kontsert toimub Eesti Muusikanõukogu korraldatava Rahvusvahelise Muusikapäeva kontserdiprogrammi raames*.

1. oktoobrist on võimalik koolimaja fuajees näha näitust "Klassikud" Eino Tambergi, Veljo Tormise ja Arvo Pärdi elust ning loomingust.

 

*Eesti Muusikanõukogu korraldab Rahvusvahelise Muusikapäeva puhul 1. oktoobril üle Eestilist kontserdiprogrammi juba kuuendat aastat. Projekti missiooniks on muusikakultuuri propageerimine ning muusika hariduse ja muusiku elukutse tutvustamine. Kõik kontserdipaigad ning muusikud panustavad programmi vabatahtlikkuse alusel. Seega toimuvad ka kõik kontserdid külastajatele tasuta. Päev on täis üllatusi ja elavat muusikat võib 1. oktoobril kohata ka seal, kus seda oodata ei oskaks. Muusikapäeval toimub üle Eesti enam kui 150 tasuta kontserti ning need on jaotatud avalikeks ning asutusesisesteks kontsertideks.

Sulge

Külas on Maido Janke.

VIKK akadeemia on kohtumiste sari, mille raames räägivad oma tegevusega ühiskonnas innustavaks eeskujuks olevad inimesed lugusid endast ning sündmustest, mis on nende elu põhjalikult mõjutanud ja mis muutsid neid inimesteks, kellena me neid praegu tunneme ja hindame. Igal kohtumisel on teema lähtudes kalendri tähtpäevadest või teemanädalatest. VIKK akadeemia eesmärk on rikastada kooliprogrammi nii teemade kui kõnelejatega ning muuta see loomulikuks traditsiooniks niiviisi rikastades kooliprogrammi.

SulgeHommik küünalde süütamise ja mõtisklusega.

Sulge


Novembri VIKK-akadeemia kohtumine on pühendatud 26. novembril tähistatavale kodanikupäevale. Külas on ajaloolane ja riigikogu liige Mart Nutt.

Sulge
Viljandi Kutseõppekeskuse boksis saab teha elektrikutöid, õppida salvrätte voltima, kujundada endale ise rinnamärki jpm. Loomulikult jagame ka infot meie erialade ja õppimisvõimaluste kohta. Samuti aitame täita õppima asumise sooviavaldust keskkonnas www.sais.ee 

Tulge meid vaatama ja töötubades osalema!

Sulge


2019/2020(62)

Räpina Aianduskoolis toimuval sündmusel võistlevad aianduskoolilikel võistlusaladel, meeskondlikes tegevustes ning viktoriinis kaheksa kutsekooli õpilased. Viljandi Kutseõppekeskust esindavad Keido Kessel, Kermo Link, Jan Kaasik ja Breston Ojaperv.Marge Hein

Sulge


Osaluskohvikute ideeks on tuua ühise laua taha noored, amentikud ja eksperdid, et arutleda piirkonna murede ning Eesti tuleviku teemadel. Sel korral on arutelude eesmärgiks noorte nägemuse kaardistamine, Eesti 2035 arengukavade visiooni loomine, Eesti 2035 strateegiaprotsessi tutvustamine, noorte ettepanekute kaasamine tulevikustrateegiate väljatöötamiseks ning lahenduste leidmine piirkonna murekohtadele. Viljandimaa Osaluskohvik 2019 toimub 8. novembril kell 9.30-14.30 Karksi-Nuia Kultuurikeskuses. Viljandi Kutseõppekeskusest osalevad õpilased Jakob Järve ja Kaspar Reimand, huvijuht Marge Hein.Marge Hein

Sulge

09november
Võistlus Capture The Flag

USA veebipõhisel võistlusel MAGIC’s 008 Capture the Flag Cybersecurity Competition on vaja häkkimise tööriistu kasutades leida peidetud "lipukesi"(flag). Eesti võistkonnad on välja pannud mitmed kutsekoolid, TalTech ja mõned gümnaasiumid. Võistlus toimub TalTech´i  IT Kolledžis (10 meeskonda) ja Viljandi kutseõppekeskuses (5 meeskonda). Meie juurde võistlevad 5 meeskonda: Tartu Kutsehariduskeskus, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Põltsamaa Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium ja loomulikult ka Viljandi Kutseõppekeskus.

Viljandi Kutseõppekeskust esindavad Sandra Rähni, Reimo Klopets, Jaan Kollamaa, Martin Merirand. Treener on Ott Kukk.Ott Kukk

Sulge


Viljandimaa 9-ndate klasside inglise keele sündmus Viljandi Kutseõppekeskus. Osavõtt ainult eelregistreerumisega.Ryan Sandberg

Sulge

Rohkem infot: noortekonverents.ee

Viljandi Kutseõppekeskusest osalevad sündmusel Andres Heinsoo, Madis Järve, Kevin Orujärv, Kätriin Säärits, Jarnika Mirma, Liivar Rehela ja Marge Hein.

Sulge


Külas on Kaitseliidu Tartu maleva luurerühma ülem Taavi Linnus koos oma meeskonnaga.Marge Hein

Sulge
AJAKAVA

 

Teisipäev, 17. detsember

12.00 – 13.00              Kogunemine, osalejate registreerimine, võistluskohtade loosimine, töövahendite paigutamine võistluskohale

13.00 – 13.30              Lõuna

13.30 – 14.00              Võistluse pidulik avamine

14.00 – 15.00              Ohutusalane instrueerimine

15.00 – 17.00              VÕISTLUS

17.00                           Õhtusöök

Žürii teeb kokkuvõtted 1. päevast

 

Kolmapäev, 18. detsember

8.30                             hommikusöök

9.00 – 12.45                VÕISTLUS

9.30 – 11.00                Juhendajatele: WorldSkills Kaasanis, ülevaade, K. Toobal

11.00 – 12.30              Juhendajatele: WorldSkills Kaasanis, ülevaade, T. Jaksen

12.45– 13.45               Lõuna

14.00 – 17.00              VÕISTLUS

17.00                           Õhtusöök

18.00                           Jõulupidu

                                    Žürii teeb kokkuvõtted 2. päevast

                                              

Neljapäev, 19. detsember

8.30                             hommikusöök 

9.00 – 11.30                VÕISTLUS

                                    Žürii teeb kokkuvõtted

12.00 – 12.30              lõuna 

12.30 – 13.15              Virtuaalne ehitamine

13.30 – 15.00              VIKK-akadeemia

15.00                           Võistluse pidulik lõpetamineRein Kalda

SulgeOsaluskohvik "9 õppegrupi 99 head mõtet kooli heaks"

Õppegruppide EÜ17, IS17, AM17, KE17, MST17, VA17, EV18, HT18 ja SE17 õpilased on oodatud kell 9.05-12.20 aatriumisse osaluskohviku aruteluringidesse.

 

Kooli töötajad kogunevad kell 14.00 auditooriumisse.

Sulge

2020/2021(73)
I kursuse õpilased kogunevad reedel, 4. septembril aatriumisse kell 9.05! Orienteerumismäng toimub õues - selga ilmale vastav riietus! Võimalusel võtta kaasa täislaetud telefon.Marge Hein

Sulge • uksed avatud kell 12.00 – 14.00

 • lastevanemate koosolek kell 14.00 

 •  

   

  Lahtiste uste päev lastevanematele ja lastevanemate koosolek on 25. septembril. Kell 12-14 on vanematel võimalus tutvuda kooli töökodade ja laste õppimis ning elamisvõimalustega. Kell 14 algab lastevanemate üldkoosolek. Kooli töötajad tutvustavad õppimise põhimõtteid, selgitavad kooli kodukorda, räägivad riigikaitse laagri toimumisest jms. 

  Üldkoosoleku järel on võimalus kohtuda grupijuhendajate ja osakonna juhtidega.

  Kõik vanemad on oodatud.

Sulge

Koolimaja uksed on kõigile avatud!

Tutvu sündmusega lähemalt: https://vikk.ee/oskuste-ooMarge Hein

Sulge
2021/2022(8)
2021/2022