Uudised

Karjäärimessist 23. aprillil toimuva karjääripäevani - registreerumine ja osalemine on alanud! 13. aprill Marge Hein

Alanud on kaheksas Eesti Töötukassa Töö- ja Karjäärimess 2020, mis toimub 14. - 17. aprillil.

23. aprillil toimub meil koostöös Eesti Töötukassaga e-karjääripäev. Sündmuse raames toimuvad karjäärinõustamised, infoseminar ning jagatakse karjääriinfot.


Kevadeti hakkavad koolilõpetajad aktiivselt mõtlema oma võimalustele leida tööd. Teised jällegi uurivad oma võimalusi kooliteed alustada. Üks hea võimalus on osaleda juba alanud Töö- ja Karjäärimessil 2020. Viljandi Kutseõppekeskuse lehega saad tutvuda SIIN.

Peatselt on käes meie kooli lõpetajatele suunatud karjäärpäev. Et sel aastal on tegevused online keskkonnas, saavad osaleda kõik kooliõpilased. Karjääripäeva raames pakub Eesti Töötukassa viieteistkümnele VIKKi õpilasele karjäärinõustamist videosilla vahendusel. Kõigile huvilistele saadetakse karjääriinfot suveks töö leidmise ning aktiivsete tööpakkumiste osas. Õpetaja Ryan Sandberg annab 23. aprillil kell 12-13 infotunni "Working Holiday", kus ta tutvustab võimalusi töötada aasta Austraalias, Uus-Meremaal või Kanadas. Karjääripäevale registreerumine kestab 21. aprillini kell 15.00. Registreerumisvormi Viljandi Kutseõppekeskuse õpilastele leiad SIIT.

Kevadeti hakkavad koolilõpetajad aktiivselt mõtlema oma võimalustele leida tööd. Teised jällegi uurivad oma võimalusi kooliteed alustada. Üks hea võimalus on osaleda juba alanud Töö- ja Karjäärimessil 2020. Viljandi Kutseõppekeskuse lehega saad tutvuda SIIN.


Peatselt on käes meie kooli lõpetajatele suunatud karjäärpäev. Et sel aastal on tegevused online keskkonnas, saavad osaleda kõik kooliõpilased. Karjääripäeva raames pakub Eesti Töötukassa viieteistkümnele VIKKi õpilasele karjäärinõustamist videosilla vahendusel. Kõigile huvilistele saadetakse karjääriinfot suveks töö leidmise ning aktiivsete tööpakkumiste osas. Õpetaja Ryan Sandberg annab 23. aprillil kell 12-13 infotunni "Working Holiday", kus ta tutvustab võimalusi töötada aasta Austraalias, Uus-Meremaal või Kanadas. Karjääripäevale registreerumine kestab 21. aprillini kell 15.00. Registreerumisvormi Viljandi Kutseõppekeskuse õpilastele leiad SIIT.