Uudised

Auhinnalised kohad kutsekoolide saalihokis ja lamades surumise Viljandimaa meistrivõistlustelt 28. veebruar Marge Hein


Meil on treeningutel koos väga hea punt saalihokimängijaid. Kutsekoolide võistluste eel tegime 16. veebruaril harjutusmängu Mulgi Ehituse meeste vastu. Poisid said küll napi kaotuse, kuid hea kogemuse.

22. veebruaril osalesime kutsekoolide saalihoki finaalturniiril Jõgeval ja saavutasime III koha. Kaotasime esimeses mängus 9:2 eeldatavale favoriidile Tartu Rakenduslikule Kolledzile, kuid kolmanda koha mängus võitsime sama skooriga Tallinna Ehituskooli meeskonda. Kooli esindasid Janek Martsepp, Ainar Kiimann, Simon Teiss, Asmo Voitka, Marcus Säinas, Siim Pill, Mikkael Päären ja Hindrek Tamm. Rohkem infot: https://ekksl.ee/saalihoki-jogeval-22-02-22/

Samal päeval osalesid meie kooli poisid Olustveres Viljandimaa koolinoorte lamades surumise meistrivõistlustel. Kogu võistluse parimaks tunnistati Tauri Parik, kes surus rinnalt üles 132,5 kg raskuse kangi. 115 kg suutis suruda Erk Roosjärv. Need olid ühtlasi päeva kõige suuremad raskused.

Meil on treeningutel koos väga hea punt saalihokimängijaid. Kutsekoolide võistluste eel tegime 16. veebruaril harjutusmängu Mulgi Ehituse meeste vastu. Poisid said küll napi kaotuse, kuid hea kogemuse.

22. veebruaril osalesime kutsekoolide saalihoki finaalturniiril Jõgeval ja saavutasime III koha. Kaotasime esimeses mängus 9:2 eeldatavale favoriidile Tartu Rakenduslikule Kolledzile, kuid kolmanda koha mängus võitsime sama skooriga Tallinna Ehituskooli meeskonda. Kooli esindasid Janek Martsepp, Ainar Kiimann, Simon Teiss, Asmo Voitka, Marcus Säinas, Siim Pill, Mikkael Päären ja Hindrek Tamm. Rohkem infot: https://ekksl.ee/saalihoki-jogeval-22-02-22/

Samal päeval osalesid meie kooli poisid Olustveres Viljandimaa koolinoorte lamades surumise meistrivõistlustel. Kogu võistluse parimaks tunnistati Tauri Parik, kes surus rinnalt üles 132,5 kg raskuse kangi. 115 kg suutis suruda Erk Roosjärv. Need olid ühtlasi päeva kõige suuremad raskused.