Uudised

Vastuvõtt VIKKi on lõppenud. 13. august Kristel Lausson

Õppimaasumise avaldusi vabadele kohtadele esitati 71. Vestlus õpilaskandidaatidega toimub 21. augustil kell 10 peamajas Looduse tee 2.


VIKK vastuvõtukomisjonile laekus 90 täiendavat õppimissoovi 71 avaldajalt. Enim soovijaid on sessioonõppes automaalri erialale - konkurss 3,4, 5-le kohale on 17 avaldust. 14 õppidasoovijat on teinud avalduse õppimaks IT tugiisikuks. Teistele erialadel laekus avaldusi viisil, et igal erialal on konkurss. Vestlused toimuvad 21. augustil kell 10.00 – 14.00 VIKK peahoones Looduste tee 2 Vana-Võidus.

Dokumentide vastuvõtt Vana-Võidus kooli peahoones on läbi. Kes on hiline ärkaja avaldus esitamata, siis tasub tulla 21. augustil kooli õppimisvõimalusi uurima. Dokumendid kaasa. Vastuvõtukomisjon kuulab teid ära ja oskab pakkuda meil olemasolevaid vabu õppeklohti.

"Oleme vastuvõtuavalduste laekumisega rahul. Kõik erialad saavad plaanitud õppijad, kõik soovijad on leidnud koha meie koolis. Kokku soovib meil õppida üle 400 inimese. Pooled neist on põhikooli lõpetanud, pooled vanemad õppijad. Soovin neile kõigile vastupidamist õppimisel!" ütles direktor tarmo Loodus.

Rohkem teavet leiate kooli juhiabilt telefonil 4351020, küsimused saatke aadressil kool@vikk.ee.

VIKK vastuvõtukomisjonile laekus 90 täiendavat õppimissoovi 71 avaldajalt. Enim soovijaid on sessioonõppes automaalri erialale - konkurss 3,4, 5-le kohale on 17 avaldust. 14 õppidasoovijat on teinud avalduse õppimaks IT tugiisikuks. Teistele erialadel laekus avaldusi viisil, et igal erialal on konkurss. Vestlused toimuvad 21. augustil kell 10.00 – 14.00 VIKK peahoones Looduste tee 2 Vana-Võidus.

Dokumentide vastuvõtt Vana-Võidus kooli peahoones on läbi. Kes on hiline ärkaja avaldus esitamata, siis tasub tulla 21. augustil kooli õppimisvõimalusi uurima. Dokumendid kaasa. Vastuvõtukomisjon kuulab teid ära ja oskab pakkuda meil olemasolevaid vabu õppeklohti.


"Oleme vastuvõtuavalduste laekumisega rahul. Kõik erialad saavad plaanitud õppijad, kõik soovijad on leidnud koha meie koolis. Kokku soovib meil õppida üle 400 inimese. Pooled neist on põhikooli lõpetanud, pooled vanemad õppijad. Soovin neile kõigile vastupidamist õppimisel!" ütles direktor tarmo Loodus.

Rohkem teavet leiate kooli juhiabilt telefonil 4351020, küsimused saatke aadressil kool@vikk.ee.