Oled mõelnud end õpetajaks?

Loomise kuupäev 24.07.2019

VIKKi koolipere otsib uusi liikmeid - võtame augustis meeskonda matemaatika õpetaja, IT erialade õpetaja (Microsofti või Linuxi serveri seadistamine ja haldamine) ja mootorsõiduki juhi C, E kategooria õpetaja.

Kas Sina võiksid olla õpetaja? Õpetada kutsekoolis matemaatikat või Microsofti ja Linuxi serveri seadistamist. Või hoopiski treenida uusi veoautojuhte? Oled Sa sellele kunagi mõelnud? Aga ehk tasub mõelda!

VIKKi koolipere otsib uusi liikmeid - võtame augustis meeskonda matemaatika õpetaja, IT erialade õpetaja (Microsofti või Linuxi serveri seadistamine ja haldamine) ja mootorsõiduki juhi C, E kategooria õpetaja.

Mõtleme koos. Kutsekoolid on Eestis kaasaegsed, modernse sisustuse ja õppevahenditega koolid. Nendes õpivad täna nii noored kui juba ammu kooli lõpetanud. Kutsekool pole gümnaasium või keskkool. Meie õppijad on 15 kuni 75 aastased. Seega sobib meie kooli õpetaja, kes oskab õpetada alles põhikoolist tulnud noori kui nende noorte elukogenumaid isasid ja emasid. Ehk igas vanuses õppijaid. See on põnev väljakutse igale õpetajale. Ja mõtle nüüd - kas selline väljakutse sobiks ka Sulle?

VIKK on äge kool. Meil on uhked õppeklassid ja -polügoonid, kõige suurem väärtus on õpihimulised õppijad ja kompetentsed, toredad õpetajad. Nende koostegevus on aluseks õppijate unistuste täitumisel - õpin tuleviku nimel, et saada oma ala meistriks.

Kutsekoolis saadud teadmised ja oskused on hea vundament meistriks sirgumisel. Vana-Võidus õppinud hilisemad tuntumad inimesed on tihti rõhutanud õpetaja rolli nende arengus - mida huvitavam õpetaja, kes oma teadmisi ja oskusi õppijale jagab, seda innukamalt ka õpitakse. Nii mäletatakse füüsikaõpetajat Heiki Raudlat, või matemaatik Tauno Tuulat.

Kooli sobivad õpetajaks inimesed, kes on valmis enda teadmisi ja oskusi huvitavalt edastama, kes on teejuhid õppijale. Neid me nüüd otsimegi. Ehk oled Sina üks nendest, kes siia sobib? Tule, arutame. Olen taas tööl alates 5.augustist, kättesaadav telefonil 5020580.

Miks ma Sind kooli tööle kutsun.

Igal kevadel lahkub koolist ka mõni õpetaja. Kes väljateenitud vanaduspuhkusele, kes uusi huvitavaid ettevõtmisi tegema. Nii ka sel aastal. Jõuluajal tänasime kooli teenimise eest matemaatikaõpetajat Andres Haavasalu, jaanipäeval ütlesime suured tänud koolile antud aastate eest arvuti ja asjaajamise õpetajale Viive Karusion ja autojuhtide õpetajale Ain Sepp. Nemad otsustasid minna vanduspuhkusele. Soovin neile koolipere poolt ilusat ja huvitavat aega. Uusi väljakutseid naudivad sügisest inglise keele õpetaja Terje Tiido ja majandusainete õpetaja Piia Kivisild. Lahkujate asemel on vaja leida uued tegijad.

Meile on oluline terve ja rõõmus töökeskkond. Kool pakub töötajatele võimalust õppide ja ennast täiendada, käia ujumas, teha saaltrenni, korraldame õppereise kodu- ja välismaale, jalgrattamatku, lööme kaasa spordivõistlustel ja pallimänguvõistlustel jpm. Ehk igav ei hakka ka peale põhitööd.

Täna olen käed löönud VIKKis õpetamiseks majandusainete õpetajana Margit Meltsase ja inglise keele õpetajana Aleksander Šuvaloviga. Lisaks nendele ootame oma kollektiivi veel matemaatika, IT erialade (Microsofti või Linuxi serveri seadistamine ja haldamine) ja mootorsõiduki juhi C, E kategooria õpetaja. Ootame avaldusi 11. augustiks.

Kas tekkis huvi Vana-Võitu tööle tulla? Või on palju küsimusi, mis vajavad enne otsustamist vastuseid?

Lisan, et pakume uutele tulijatele täistööajaga tähtajatut lepingut, 56 päeva puhkust, enamus suvel, töötasu alates 1300.- € ja see on läbirääkimisteks avatud teema.

Kui nüüd tekkis konkreetne huvi võimalusi arutada, siis olen taas tööl alates 5.augustist, kättesaadav telefonil 5020580. Helistage, lepime aja kokku ja kohtume. Kirjutage direktor@vikk.ee.

Tervituste ja õpetaja ametit kaaluda soovides

Tarmo Loodus, VIKK direktor.

Töökuuluste täistekstid on Töötukassa tööpakkumistes.

Viimati muudetud 24.07.2019.