Alanud on registreerumine noorte meediapäevale!

Loomise kuupäev 03.11.2020

Viljandimaa noored on oodatud meediapäevale "Meedia loob kuvandit". Meediapäeva toimub 18. novembril algusega kell 12.00 Viljandi Kutseõppekeskuses. Osalemiseks on vajalik eelregistreeruda SIINlink opens on new page. Registreerumine kestab kuni 17. novembrini (k.a)!

Meediapäeval uurime, kuidas meedias kuvandid tekivad ning kuidas neid saab teadlikult sotsiaalmeedias luua. Esinevad Rode Luhaäär, Epp Kärsin ja Janno Žõbin.

Rode Luhaäär

Rode Luhaäär nimetab end ise digientusiastiks. olles aastaid tegutsenud digitaalstrateegi ja digiturundajana. Ameteid on tal tegelikult palju – ta on ettevõtja, õppejõud ja filmimees. Veebiturundusse sukeldus Rode Luhaäär siis, kui ta suundus Tallinnas õppima Mainori erakooli. Tööle sai ta IKT-firmas turundusjuhiks, kus ülesanded ulatuseid RMK mobiiliäppide loomisest Omniva pakiautomaatide demodeni välja. Aastal 2009 hakkas ta aga omakorda andma turundusloenguid Mainoris. Praegu koosnevad tema päevad aga peamiselt iduettevõtte Paytailor vedamisest. Kui töiste asjatamiste kõrvalt aega üle jääb, võtab ta kaamera ja väntab videoklippe teha.

Epp Kärsin

Epp Kärsinit on huvitanud seksuaalsuse teemad juba lapseeast alates. Tähtsaks peab ta Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna lõpetamist, saades kõrgkoolist teadmised ja ettevalmistuse seksuaalsuse, anatoomia ning füsioloogia alustest. Ta on õppinud ka Hiina meditsiini ning läbinud erinevaid tantrateraapia koolitusi ja töötubasid. Ta usub siiralt, et seksuaaltervisest teadlik olemine aitab meil elus teha õigemaid valikuid ning meie haridussüsteemis valitseb seoses seksuaaltervise valdkonnaga suur tühimik.

Janno Žõbin

Janno Žõbin on vabakutseline kultuurikorraldaja ja ajakirjanik, kelle artikleid leiab Eesti Päevalehest ja Postimehest.  Seega on ta kindlasti õige inimene rääkima sellest, kuidas meie ajakirjandus loob kuvandit. Kuid tema huvialade hulka kuuluvad ka Eesti biitmuusika ja filmindus. Meie juurde toobki ta projekti "Kino kooli" eestvedajana filmi „O2“.

 

Meediapäeva korraldavad noored Gen-Horret Rand, Taivo Suurpuu ja Andres Heinsoo.

Meediapäeva toimub noorte projektikonkursi Ideeviit raames.

Viimati muudetud 30.11.2020.