Avasta oma anne oskuste maailmas!

Loomise kuupäev 12.11.2020

12. novembril 2020 toimub kolmandat korda suur üle-eestiline Oskuste öö. Kell 17-20 on Viljandi Kutseõppekeskuse uksed avatud kõikidele huvilistele. Toimuvad mitmed töötoad ja oskustega seotud tegevused.

Meie juures saab sel päeval teada, kuidas ehitada müüri, valmistada puidust topsi, keevitada, puhastada oma süle- ja lauaarvutit ning flambeerida pannkooke. Nokitsejad saavad harjutada autode elektriskeemide koostamist või proovida kätt paberikunsti maailmas. Nii suured kui väiksed motohuvilised saavad panna oma oskused proovile elektrikardiga sõitmisel. B-kategooria autojuhilubade omanikele pakume aga märksa ekstreemsemat elamust – libedasõitu pimedal ajal. Kell 18.00 algab täiskasvanutele mõeldud loeng “Energiatõhus maja”, kus räägitakse energiatõhusast ehitamisest ning kokkuhoiukohtadest hoone ehitamisel ja kasutamisel.

Oskuste öö toimub sel aastal ka virtuaalruumis. 12 ja 13. novembri jooksul on kõigil võimalik osaleda e-tundides "Kuidas kaitsta end virtuaalmaailmas?" ning „Kuidas puhastada ohutult oma süle- ja lauaarvutit?“. Mõlemad lühitunnid on sobilikud kõikidele huvilistele alates 10. eluaastast. Tunnid on koostatud praktilise tööna IT-eriala õpilaste poolt õpetaja juhendamisel. E-töötoad leiad siit.

Tutvu sündmuse ja kõigi töötubadega siin. link opens on new pageTutvu sündmuse ja kõigi töötubadega siin. ">Libedaraja lühikoolitusele, Crêpe Suzette ´i ja paberikunsti töötuppa saab eelregistreeruda. Ole kiire, sest osalejate arv on neis töötubades piiratud!

Kohapeal on veel mitmeid põnevaid tegevus, milles saab osaleda. Millised tegevused täpsemalt? Tule kohale ja saad teada!

Viimati muudetud 12.11.2020.