Elektriettevõtjad kogunevad Vana-Võidus

Loomise kuupäev 30.05.2018

23. mail toimub Viljandi Kutseõppekeskuses Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu (EETEL) kevadpäev. Arutletakse kutseõppe kohanemist tööturu vajadustele, kutseeksamite korralduse ning loova mõtlemise ja innovatsiooni seoste üle. Kevadpäeva lõpetab EETELi iga-aastane üldkoosolek.

EETELi tegevjuht Märt Viilebergi sõnul on tulevad elektriettevõtjad kokku just kutseõppekeskuse, et kohapeal tutvuda kutseõppe praktikaga. „Elektrialal on pädevate spetsialistide järelkasv ülimalt oluline. Soovime oma kevadpäeval keskenduda tööturul  ning kutseõppes toimuva seostele,“ märkis Viileberg.

EETELi kevadpäeva avab tervitussõnadega Viljandi Kutseõppekeskuse direktor Tarmo Loodus. Seejärel tutvustab Haridus- ja Teadusministeeriumi kutsehariduse osakonna asejuhataja Teet Tiko Kutseõppe kohandamine tööturu vajadustele lähtuvalt OSKA programmist. EETELi kutseandmise osakonna juht Urmas Leitmäe analüüsib ettevõtjate panust kutseeksamite korraldamisse. Ning Tartu Ülikooli professor Elina Kallas toob välja seosed loova mõtlemise ning uuenduslikkuse vahel.

Kevadpäeval osalejad tutvuvad Viljandi Kutseõppekeskuse elektriala õppetingimustega ja Raasiku Elekter AS kilbitehase näitusega.

Viimati muudetud 30.05.2018.