Esitasime kandidaadid aasta õpetaja riiklikule konkursile

Loomise kuupäev 02.05.2022

Sel aastal tunnustame aasta õpetaja riiklikule konkursile kandidaatide esitamisega oma töökollektiivi viit liiget. Nad on kolleegid, kes teevad oma tööd südamega, nii et seda märkavad nii meie maja inimesed kui ka külalised.

Aasta kutseõpetaja kandidaat Priit Paap: Priit on kutseõpetaja, kelle poolt õpetatud  õpilased saavutasid vabariiklikul kutsevõistlusel “Noor Meister” aastatel 2016-2021 neli korda esikoha. Ka kutseeksamitel saavutavad tema õpilased väga häid tulemusi.

Aasta gümnaasiumiõpetaja kandidaat Ryan David Sullivan Sandberg: Ta on innovaatilise ja tulevikku suunatud õpikeskkonna looja, keda iseloomustab erinevate õppemeetodite kasutamine. Juba mitmendat aastat järjest teeb arvestatav hulk meie kooli õpilasi Cambridge´i inglise keele eksami.

Aasta tugispetsialisti kandidaat Maili Mäehunt: Maili läheneb igale olukorrale eelhoiakuteta ja igale inimesele individuaalselt, teades, et igal inimesel on olemas tugevused, mida saab sobivas õpikeskkonnas arendada.

Aasta klassijuhataja kandidaat Ülle Kramer: Ülle veab kutsevaliku aastat juba kolmandat aastat ja ta on sinna pannud oma hinge ja armastuse, pakkudes noortele võib olla isegi suuremat armastust, kui nad kodudest on saanud.

Aasta õppeasutuse juhi kandidaat Tarmo Loodus: 18 tööaastaga on Tarmo teinud kooli arendamisel oma meeskonnaga märkimisväärset tööd. Meil on kaasaegsed õppehooned ja -vahendid, tihe koostöö ettevõtjatega ja õppimist toetav sõbralik koolipere.

Aasta õpetaja gala sai alguse 2009. aastal. Tänaseks on saanud sellest iga-aastane õpetajate tunnustussündmus. Augustis koguneb riiklik hariduspreemiate komisjon, mis selgitab välja kõikide kategooriate nominendid ning laureaadid, kelle peab kinnitama Vabariigi Valitsus. Aasta õpetaja gala toimub 8. oktoobril Pärnu kontserdimajas. Galal tunnustatakse kõikide kategooriate laureaate. Rahalise preemia või kingituse pälvivad ka kõikide kategooriate nominendid. Aasta õpetaja 2022 konkursile esitati kolmeteistkümnes kategoorias kokku 1554 kandidaati. Lisainfo.link opens on new page

Viimati muudetud 02.05.2022.