Koolipere ootab uusi liikmeid!

Loomise kuupäev 29.05.2022

VIKK ootab oma perre uusi töötajaid: - auto- ja metallierialade ettevõttepraktika koordinaator, - mootorsõidukijuhi C, CE ja D sõiduõpetaja, - autoerialade kutseõpetaja, - ehituserialade kutseõpetaja, - matemaatika õpetaja - 0,5 kohaga, - inglise keele õpetaja 0,75 kohaga.

Meie koolis on sügiseks vaja tööle võtta mitu õpetajat. Sel kevadel ootame tööle kuut uut inimest, kes soovivad koos meiega panustada noorte ja täiskasvanute kutseõppe arendamisse. Ootame tööle auto- ja metalliõppeosakonda kolme uut töötajat -  auto- ja metallierialade ettevõttepraktika koordinaator, autoerialade kutseõpetaja ja mootorsõidukijuhi C, CE ja D kategooria sõiduõpetaja. Ehitusõppeosakonda ootame tööle ehituserialade kutseõpetajat. Poole kohaga pakume tööd matemaatika õpetajale ja 0,75 kohaga inglise keele õpetajale.

Kandideerimise tähtaeg on kõigil töökohtadel 19. juuni 2022, tööleasumised 15. augustil 2022.

Vajalikud dokumendid (haridust tõendavad dokumendid, CV ja avaldus) saata e-kirjaga aadressile kool@vikk.ee või tuua kooli Looduse tee 2, Vana-Võidu küla, Viljandi vald.

Mida uued töötajad tegema hakkavad ja millised on kandideerimise nõuded, saab lugeda kooli kodulehel https://vikk.ee/et/toopakkumisedlink opens on new page või https://www.tootukassa.ee.

Viimati muudetud 03.06.2022.