Uudised

Kutsekoolide rannavõrkpalli finaalmängudes kogusime medaleid 14. juuni Marge Hein


9. juunil korraldasime meie kooli liivaväljakul kutsekoolide rannavõrkpalli võistlust. Mõnusal väikesel võistlusel tulid meie kooli tüdrukud Karina Põlluvee ja Helina-Eliise Raudsepp esimesele kohale, 

Kristina Leilop ning Silja-Liis Öpik olid teised. VIKK-i poisid Jan-Ragnar Rüütel ja Mairo Maalinn saavutasid kolmanda koha. Kutsekoolide töötajate arvestuses olid parimad Anneli Taresaar ning Marko Liiva. 

9. juunil korraldasime meie kooli liivaväljakul kutsekoolide rannavõrkpalli võistlust. Mõnusal väikesel võistlusel tulid meie kooli tüdrukud Karina Põlluvee ja Helina-Eliise Raudsepp esimesele kohale, 

Kristina Leilop ning Silja-Liis Öpik olid teised. VIKK-i poisid Jan-Ragnar Rüütel ja Mairo Maalinn saavutasid kolmanda koha. Kutsekoolide töötajate arvestuses olid parimad Anneli Taresaar ning Marko Liiva.