Liivimaa kutsekoolide tänuõhtul jagati tunnustust parimatele õpetajatele ja töötajatele

Loomise kuupäev 18.10.2021

15. oktoobril toimus Mustvees Liivimaa kutsekoolide õpetajate ja töötajate tänugala. Tunnustuse osaliseks said meie kooli töötajad Anneli Silm ja Marge Hein. Tunnustused andis üle Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Kristi Vinter-Nemvalts.

Marge Hein valiti parimaks töötajaks.

Kooli töötajad valisid 2021. aastal parimaks töötajaks huvijuhi Marge Heina. Marge Hein töötab VIKKis huvijuhina 2012. aastast. Oma särtsaka olemisega on ta huvitegevuse korraldamisse kaasanud kolleegid ja õppijad. Kooli sündmuste kalender on tihe, nii spordivõistlused, huviringid, teatrikülastused, matkad jne. Marge korraldab kõik kooli pidulikud sündmused. Tänu temale on koolis toimiv õpilasesindus.  Marge rõõmus meel aitab meil kõigil oma tööga paremini toime tulla. Aitäh, Marge - ikka tuleviku nimel!

 

Parimaks õpetajaks valiti Anneli Silm.

Kooli töötajad valisid 2021. aastal parimaks õpetajaks mööblirestaureerimise eriala kutseõpetaja Anneli Silma. Anneli Silm töötab VIKKis mööblirestauraatori kutseõpetajana 2016. aastast. Ta asus meil tööle peale sama eriala lõpetamist VIKKis. Kutseõpetajana on ta oma erialaõpetajate hulgas hinnatud õpetaja. Tema õpilased saavad väga hea ettevalmistuse töömaailma astumiseks. Seda kinnitavad edukad kutseeksamid. Koos puiduosa õpetaja Kalmer Linnuga on nad nii head õpetajad, et kutseeksamikomisjon soovitas meil asuda korraldama 5. taseme mööblirestauraatori õpet. Eriala juhtõpetajana on see talle suur tunnustus ja võimalus. Lahke meele ja tasakaaluka inimesena on ta kõigile meeldiv kaasteeline. Ta on alati valmis kaasa lööma kooli ettevõtmiste ettevalmistamisel ja korraldamisel. Ilumeel ja soov maailma kaunina näha teeb meid kõiki ilusamaks. Aitäh, Anneli.

Viimati muudetud 18.10.2021.