Liivimaa kutseõppeasutuste õpetajate tänuüritusel tunnustati kahte meie kooli töötajat

Loomise kuupäev 28.10.2022

14. oktoobril kogunesid Rõuge rahvamajja Liivimaa kutseõppeasutuste õpetajad, et avaldada tänu aasta tublimatele. Meie kooli tänu sellel aasta pälvisid: Ene Rotar ja Ryan Davis Sullivan Sandberg.

Ryan on Ameerikast meile 5 aastat tagasi VIKKI tööle tulnud võõrkeelte õpetaja.

Ta on täiesti pöörane! Ta on just see, keda tänased noored vajavad - inspiratsioon, usk ja motivatsioon. Ryanil on imeline oskus luua, teha, korraldada ja kõige tipuks ka õpetada. Ta suudab pühendada end kõigile, ta ei tee vahet, mis tasemel  sa oled või milline on su keeleoskus või sotsiaalsed oskused. Ta viib igal aastal üle 30 õppija Cambridge keeleeksamile.

Ta on suurepärane esineja, laulab, kui vaja lavastab. Ta on mõnus kolleeg ja suurepärane õpetaja!

Ene töötab VIKKIs kokana 2006. aastast. Koka vastutusrikka ametiga on ta hästi hakkama saanud – meie köök on tunnustatud toidukoht Viljandimaal.

Iga päev teeb Ene praktikajuhendajana  koos tulevaste kokkade ja kokaabilistega hommikusöögi ja lõuna üle 500 inimesele. Tema  juhendamisel saavad kokaõpilased sellega väga hästi hakkama. Mõnikord on supp küll soolane, aga noored armunud kokad … juhtub ikka! Ene märkab õpilaste vajadusi ja muresid. Kaardistab need ja leiab lahendusi.

Ene korraldab ka kooli külaliste ja täiendusõppe õppijate toitlustamise. Suvel on ta ametis erinevate sündmuste ja laagrite toitlustamisega.

Kui kõht on täis on ka tuju hea. Aitäh Ene korraliku keretäie eest!

Palju õnne Ene ja Ryan! Olete eeskujuks ning soovime teile kogu koolipere poolt palju edu ning jätkuvaid kordaminekuid!

Viimati muudetud 29.10.2022.