Müürsepad saavutasid Eesti kutsemeistrivõistlustel 3. koha!

Loomise kuupäev 20.04.2023

19. - 20. aprillil toimus meie koolis Noore Meistri raames müürseppade kutsevõistlus. Mõõtu võtsid Eesti parimad noored müürsepad Haapsalust, Tartust, Rakverest, Tallinnast, Pärnumaalt ja Võrumaalt ning Viljandist.

Meie õpilased Karl Toom ja Mihail Enachi saavutasid 3. koha. Palju õnne! Suur tänu juhendaja Alar Sarapuule. Meie õpilaste väga head taset näitas see, et teise koha saavutanud Tallinna Ehituskoolile jäädi alla kõigest 0,62 punktiga. Esikoha noppis seekord Tartu Rakenduslik Kolledž.

Müürsepa kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele (sünniaasta 1997 või hilisem), kes õpivad kutseõppeasutustes ehitusvaldkonna õppekavadel. Võistelda saavad noored, kes on kantud 2022/23 õppeaastal kutseõppeasutuse õpilaste nimekirja või on lõpetanud tasemeõppe 2021/22 õppeaastal.

Võistluse eesmärgid:
• võimaldada kutseõppeasutuste ehitusvaldkonna õpilastel näidata oma kutseoskusi;
• selgitada välja Eesti parimad õpilased müürsepa erialal;
• propageerida müürsepa eriala;
• tõsta kutsehariduse mainet;

Võistluse korraldamist rahastatakse ESF programmi „Tööturu vajadustele vastava kutse- ja
kõrghariduse arendamine“ (PRÕM) vahenditest.

Tutvu müürsepa erialaga meie koolis.

Viimati muudetud 20.04.2023.