Õpetaja Paap saavutas I koha õppematerjalide konkursil „Digitaalne kutseharidus“

Loomise kuupäev 18.06.2023

Muutused haridusmaastikul on nüginud digitaalsete vahendite kasutamist ja kaasaegse õppevara loomist positiivses suunas. Kutsehariduse digitaalsete õppematerjalide konkursile „Digitaalne kutseharidus“ laekus kokku 38 õppematerjali. Taotlusi hindas Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Eesti Haridustehnoloogide Liidu esindajatest ning kutsekoolide ekspertõpilastest kokku pandud hindamiskomisjon. Hindamise aluseks olid välja töötatud hindamiskriteeriumid ja rõhku pandi õppematerjalide interaktiivsusele, terviklikkusele ning kasutajasõbralikkusele. 

Hindamiskomisjon tõi välja, et laekunud materjalid olid suures osas terviklikud ja mahukad ning autorid olid oma erialased teadmised suurepäraselt digitaalsesse vormi pannud. Parimaid õppematerjale auhinnati sõltuvalt saavutatud punktide arvust. Meie kooli IT-erialade õpetaja Priit Paap saavutas konkursil I koha. Palju õnne!

Loe konkursist lisaks: https://hm.ee/ministeerium-uudised-ja-kontakt/ministeerium/konkursid-ja-preemiad#digitaalsete-oppematlink opens on new page

Viimati muudetud 08.03.2024.