Õpetajate päevaks selgusid head õpetajad 2020

Loomise kuupäev 12.10.2020

Esmaspäevasele ja teisipäevasele Ideesõelale järgnes reede, 9. oktoober. Sel päeval tähistasime õpetajate päeva ning õpilased said asendada õpetajaid, grupijuhendajaid, osakonnajuhte ning ka direktorit. Hommikul oli aatriumis võimu üleandmine, kus kirjutati alla dokumendile, mis andis õpilastele südaööni õpetajate võimu ja vastupidi. Seejärel kell 9.05 algas õpetajatel tund, kus nad said proovida erinevate üldainetundide ülesandeid. Peale koolitundi läksid nad väljasõidule tutvuma Sangaste Ringtalli ja lossiga. Õpilastel jätkusid tunnid asendusõpetajatega.

Õpetajate päevaks selgusid hea õpetaja 2020 tiitli võitjad. Hea õpetaja on õpetaja, kes oma sõbralikkuse ja toetusega igapäevase koolisolemise meeldivaks muudab. Hea õpetaja muudab tunnid huvitavateks ning paneb õpilased tunnis pühendunult tegutsema. Üldharidusainete õpetaja auhinna võitis inglise keele õpetaja Ryan Sandberg ja kutseõpetaja auhinna võitis IT-eriala õpetaja Priit Paap. 

Ryan on õpilaste arust viisakas, tore, sõbralik õpetaja, kes oskab hästi tundi läbi viia ja viskab alati palju nalju. Ta innustab kõiki oma võõrkeele oskusi arendama ning tänu temale on meie koolis paljudel inglise keel C1 ehk vilunud keelekasutaja tasemel. 

Priit oskab õpilaste arust väga hästi õpetada ning ta teab tunni teemasid ehk oma valdkonda selgelt ja põhjalikult. Priit on õpetaja, kes on oma tundideks alati hästi ettevalmistunud. Tema tundidel on selge struktuur, materjalid on konkreetsed ja kättesaadavad ning õpilased teavad, mida on vaja teha. Isegi algaja, kes pole varem IT-maailmaga kokku puutunud, mõistab tema tundides õpitavat.

Õpilasesindusel on hea meel tõdeda, et meie õpilased kiidavad paljusid kooli õpetajaid. Täname kõiki õpetajaid, kes teevad oma tööd pühendumusega! Palju õnne, Ryan ja Priit, meie (eriti) head õpetajad!

 

Jaan Kollamaa

õpilasesinduse liige

Viimati muudetud 12.10.2020.