Õpilasfirmad pakkusid oma toodangut ja teenuseid koolilaadal

Loomise kuupäev 14.12.2021

Täna, 14.12.2021 toimus kooli aatriumis õpilasfirmade laat, kus pakkusid oma tooteid ja teenuseid üheksa firmat. Tundus, et jõulumuusika saatel avasid ostjad ilma pikema müügijututa rahakotid, sest kauplejad kiitsid head käivet.

Õpilasfirma Komminommilink opens on new pageÕpilasfirma Komminommi"> pakkus nelja erineva maitsega käsitöökomme ja šokolaadilusikaid, millest kõige erilisem oli nende hinnangul teravamaitseline musta pipraga variant. Neil läks müük oodatust paremini, nii et nad pidid lausa oma toodangut laadaplatsile juurde tooma minema.

ÕF Boom-Boom pakkus käsitööna valmistatud looduslikke vannipalle. Oma kihisevat ja nahka pehmemaks muutvat toodet soovitasid nad ka neile, kellel vanni pole – saab ju jalavanne teha. Eriti hästi pidid vannipallid peale minema noortele, kuid sobivad tegelikult kingiks kõigile. Head käivet kiitsid ka

ÕF AGpiparkoogid liikmed, kes pakkusid apelsinimaitselisi ja ehtsa võiga piparkooke. Oma edu saladuseks pidasid nad head meeskonnatööd ja soovi pakkuda teistele jõulurõõmu. Nii leidis iga ostja oma piparkookide seast ka kauni jõulusoovi.

ÕF Leekiv Hõnglink opens on new pageÕF Leekiv Hõng"> saabus laadale kolme loodusliku rapsivahast tehtud lõhnaküünlaga. Tänane laat oli neile n-ö soojenduseks, et oma tooteid testida. Nad plaanivad peagi tulla turule laiema valiku lõhnadeküünaldega.

ÕF Flickit pakkus auto- ja motohuvilistele klientidele kauneid käsitöömagneteid. Samuti sai soetada õpilaste omatehtud fotodega postkaarte.

Õpilasfirma Jõuluehted ÕFlink opens on new pageJõuluehted ÕF"> võtsid kliente vastu eriti rõõmsate nägudega: poistel oli tegu juba teise laadaga. Hea meelega võtaksid nad ette veel nii mõnelgi jõululaadal osalemise, aga tellimusi on kogunenud ka juba veebiteel nii palju, et kogu vaba aeg läheb nende täitmisele.

Õpilasfirma PCfylink opens on new page tuli oma teenuseid tutvustama, lubades konkurentidest isegi kordades odavamaid hindu arvutite hooldamise, kokkupaneku, viiruste eemaldamise eest.

Oma personaliseeritud teenust, kliendi soovile vastavate 3D prinditud toodete valmistamist, tuli reklaamima ÕF Plastiasi. Kuigi nad alles alustavad oma tegevust, loodetakse ette võtta nii suuremaid kui ka väiksemaid projekte.

ÕF Kama2 pakkus maitsvaid kamatooteid. Sellel laadal olid nad väljas kamavahu ja kamaküpsistega. Õpilased kiitsid, et neil on müük hästi läinud ning ostjad kiidavad maitsvaid ja tervislikke kamatooteid. Oma toodetes nad ei kahelnudki, sest neil endale meeldivad kamatooted väga.

Viimati muudetud 16.12.2021.