Õpilasfirmade laat „Valmistume naistepäevaks“

Loomise kuupäev 23.02.2020

04.03.2020 kell 10:00 algab Viljandi Kutseõppekeskuses heategevuslik üritus koos meie kooli õpilasfirmade laadaga „Valmistume naistepäevaks“. Ürituse käigus saate valida mitme tegevuse vahel. Näiteks saate meisterdada oma lemmikinimesele roosi või arendada muskleid läbi sportlike tegevuste.

Kõik ikka selleks, et enda naispoolt süles üle veelompide kanda. Samuti toimub kabeturniir, mis aitab kaasa teie ajutegevuse toimivusele. Kuna elus peab tihti pimesi asjade käiku usaldama, siis on meil teile selles vallas pakkuda takistusrada, mille läbite kinnisilmi – kõik meeled saavad kasutatud.

Kui keha ja vaim on piisavalt koormust saanud, siis saate tutvuda meie õpilaste toredate toodete ja teenustega, millest nad ka meelsasti teile räägivad. Pakkumisel on nii söögipoolist kui ka toredaid kinkeasju. Kui läbirääkimised kujunevad edukaks, siis saate meie arvutikuttidelt arvutiteenust tellida või vajate hoopis keevituspoisse? Võib juhtuda ka seda, et saate laadalt lahkuda uue T-särgiga või hoopis mõne köögividinaga. Igal juhul näete meie toredate noormeeste ja neidude tegevuse vilju.

Viimati muudetud 25.02.2020.