OSKAJA võistlus

Loomise kuupäev 08.04.2018

5. aprillil toimus OSKAJA eelkutsevõistlusel Olustvere Teenindus- ja Maamajandus koolis. Meie kooli õpetajad ning õpilased viivad läbi võistlusalasid IT, ehitus, auto, puidu ja elektri valdkondades. Olustvere TMK viib läbi toitlustuse ning põllumajanduse valdkonna ülesandeid.

OSKAJA on põnev meeskondlik nuputamise võistlus, mis on mõeldud Viljandi, Järva, Jõgeva, Valga ja Tartu(maakonna) üldhariduskoolide 9. klassidele. Igast koolist osaleb 3. liikmeline võistkond. Sellel aastal on võistlustules Võhma Kool, Tartu Tamme Kool, Suure-Jaani Kool, Olustvere Põhikool, Heimtali Põhikool, Halliste Põhikool, Viljandi Keskklinna Kool, Kalmetu Põhikool ja Viljandi Jakobsoni kool. Selle aasta võistluse võitis Suure-Jaani Kool. 

Oskaja eelkutsevõistluse korraldajad on Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool ning Viljandi Kutseõppekeskus. Võistluse eesmärk on tutvustada kutseõppeasutustes õpitavaid erialasid, tulevasi ameteid ning töömaailma. 2017. aastal korraldas ning viis võistluse läbi Viljandi Kutseõppekeskuses.

Viimati muudetud 08.04.2018.