Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus sõidutab Viljandi Kutseõppekeskuse noored tulevikku

Loomise kuupäev 28.10.2022

Esmaspäeval, 31.10 annab Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus üle kaks amortiseerunud elektriautot Viljandi Kutseõppekeskusele. Autosid tuleb vastu võtma kooli direktor ja endine põhjapärnumaalane Tarmo Loodus.

Masinad on mõeldud õppevahendiks. Noortel on võimalik liiklusvahendid osadeks võtta, katsetada uusi lahendusi ning soovi korral autod taas kokku panna. 

Vallavanem Aivar Mäe lisas: “Paljud meie valla noored jätkavad oma õpinguid Viljandi Kutseõppekeskuses. Noored on meie tulevik ja meie vallale on oluline noori toetada nende õpingutes ja lootes, et koolide lõpetades naasevad nad oma koduvalda.”

Autod koos sümboolse võtmega antakse üle tuleva nädala esmaspäeval kell 12.00 vallavanem Aivar Mäe poolt Vändras Põhja-Pärnumaa vallavalitsuse parklas.

Viimati muudetud 28.10.2022.