VIKK akadeemia uue hooaja avab Sepo Seeman

Loomise kuupäev 16.09.2020

Sügise tulekuga algab VIKK akadeemia neljas hooaeg. Selle õppeaasta esimeseks külaliseks on 23. septembril meie kooli 2020. aasta reklaamnägu Sepo Seeman. On selge, et kohtumine saab olema nii arendav kui ka omajagu lõbus.

Sepo Seeman on Haapsalust pärit näitleja. Ta on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi näitejuhi erialal ning pikalt töötanud Pärnus Endla teatris. Teda on lausa seitsmel korral  pärjatud Endla publikulemmiku tiitliga ning 2005. aastal sai ta Eesti Näitlejate Liidu aastapreemia. Sel hooajal saab teda näha mängimas Endla laval etendustes „Pidusöök“ ja „Testosteroon“.  Ta on osalenud ka muusikalides, näiteks "Sweeney Todd" ja "Vana klaver" ja lastelavastustes "Karlsson" ja "Pipi Pikksukk".

Paljud teavad Sepot ka lõbusa naljamehe ning telenäona. Ta on astunud üles  saates"Su nägu kõlab tuttavalt" ning seriaalides "Kälimehed" ja "Kättemaksukontor". Samuti on ta ise juhtinud saateid "Viva Las Vegas", "Võta või jäta" ja "Pühapäev Sepoga". Loomulikult teatakse teda ansambli Kuldne Trio liikmena ja Kala juhtlauljana. Tööde loetellu kuuluvad ka raadiotöö ja firma-  ning õhtujuhtimine, kuid Sepo enda sõnul on tema elus esikohal pere ja viimasel kohal – üllatus, üllatus! – telefon.

Viimati muudetud 16.09.2020.