Uudised

Viljandi Kutseõppekeskus Õpetajate võrkpalliturniiril 09. jaanuar Bert Tsapov


3.-4. jaanuaril toimus Viljandis Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Haridustöötajate Liidu traditsiooniline Õpetajate võrkpalliturniir.

Võistlustest võttis sellel korral osa 32 võistkonda. 30 võistkonda Eestist ning traditsiooniliselt käisid konkurentsi eestlastele pakkumas kahe Läti kooli õpetajad. Võistluste esimesel päeval toimusid liigade alagrupimängud ning nende tulemuste põhjal selgitasid võistluse teisel päeval toimunud kohamängudes selle aasta parimad õpetajate võistkonnad võrkpallis.

Viljandi Kutseõppekeskus saavutas II liigas 12 võistkonna osavõtul 5. koha.

Meie kooli võistkonna eest mängisid Anneli Taresaar, Tiiu Vaher , Evelin Salu (Suure-Jaani Kool), Ady Anijärv, Villu Kangro , Mart Joosep ja Marko Liiva.

Lisainfo ja suurem pildigalerii leiad siit: https://koolisport.ee/et/uudised?news_id=357

3.-4. jaanuaril toimus Viljandis Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Haridustöötajate Liidu traditsiooniline Õpetajate võrkpalliturniir.

Võistlustest võttis sellel korral osa 32 võistkonda. 30 võistkonda Eestist ning traditsiooniliselt käisid konkurentsi eestlastele pakkumas kahe Läti kooli õpetajad. Võistluste esimesel päeval toimusid liigade alagrupimängud ning nende tulemuste põhjal selgitasid võistluse teisel päeval toimunud kohamängudes selle aasta parimad õpetajate võistkonnad võrkpallis.

Viljandi Kutseõppekeskus saavutas II liigas 12 võistkonna osavõtul 5. koha.

Meie kooli võistkonna eest mängisid Anneli Taresaar, Tiiu Vaher , Evelin Salu (Suure-Jaani Kool), Ady Anijärv, Villu Kangro , Mart Joosep ja Marko Liiva.

Lisainfo ja suurem pildigalerii leiad siit: https://koolisport.ee/et/uudised?news_id=357